3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога. З 8- ми класами проведено вікторину до дня народження видатного філософа, майстра слова – Григорія Сковороди.Віртуальна екскурсія до меморіального музею Григорія Сковороди, було проведено у 10-му класі.
Опубліковано Верхньопетровецький ліцей Субота, 3 грудня 2022 р.![](https://vp-lyceum.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/a6-1024x1024.jpg)
![](https://vp-lyceum.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/a8-1024x1024.jpg)