Тиждень інформатики

З 05 по 09 лютого у Верхньопетровецькому ліцеї був проведений тиждень інформатики під гаслом: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!».

Метою тижня була показати значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяти розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей учнів та звернути їх увагу на те, з якими загрозами можна зустрітися при використанні глобальної мережі Інтернет та соціальних мереж.

Учні приймали активну участь у конкурсах, вікторинах, квестах, інтелектуальних іграх та в кінці тижня були нагороджені грамотами.

Всі заходи були спрямовані на розвиток критичного мислення, творчої фантазії учнів, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов’язковості, відповідальності, креативності.