Шевченківські дні!

Розпочалися Шевченківські дні!

Учні Верхньопетровецького ліцею активно відзначають 210 років з дня народження великого Кобзаря. 5- Б клас продекламували вірш “Зоре моя вечірняя”.

Учні 5 А,Б,В класів активно долучитися до усіх завдань: декламували крилаті вислови Кобзаря, розгадували кросворди та радо писали, що навчив їх великий митець!

Учні 6 класу долучилися до мистецького флешмобу «І знов читаєм Кобзаря»

Вже півтора століття українська музика поповнюється новими віршами Тараса Шевченка, покладені на музику.

На сьогодні, дослідники налічують понад пів тисячі композицій.

Учениця 8-А класу, Бічер Валентина, спробувала заспівати одну з найвідоміших сучасних пісень «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та Надії Дорофєєвої, представленої у 2022 році.

4 березня — день народження Володимира Івасюка, геніального композитора та співака, який зробив українську естраду відомою на весь світ. За фахом медик, а за покликанням — скрипаль, піаніст, віолончеліст, гітарист і автор пісень, які стали невід’ємною частиною українського народу та не втрачають актуальності по сьогодні.

“Ти признайся мені, звідки в тебе ті чари”……саме з цих слів учні 5-7 класів заспівали одну із найвідоміших пісень Володимира Івасюка «Червона рута».